Otevírací dobaDnes otevřeno

Peklo - prohlídky 11 - 16

Restaurace 11 - 19

Vrátný čert Vytřas

*Prohlídka pekla se zábavným programem - 80 min,  60 min strávíte v podzemním labyrintu s bandou čertů a čertic

* 20 min prohlídka II. okruhu pekla  - pražírna kávy, kavárna

 

Vrátný Vytřas je starý čert, který postává u pekelné brány. Když tu a sem do pekla zavítá hříšná duše, ukáže ji, jak život v Pekle vypadá.

První zástavka je u čertí učitelky Huberty, která učí čerty pekelným způsobům a všemu, co správný čert musí znát. Naproti tomu čert Krucián představí čertí trapírnu, kde se na pekelných trapidlech každý hříšník naučí správným mravům.

Čertů je v pekle požehnaně, ale pekelný kníže je jen jeden. V trůnním sále Lucifer pozemské hříšné duše převáží na váze hříchů a jejich jména si pečlivě zapíše do Knihy hříchů.

A jako tam u vás nahoře, tak i v pekle se najde poctivá kuchyně, kde čertí kuchařka připravuje ty nejpekelnější laskominy – je libo netopýří křidýlka nebo raději plněná žabí bříška? Z kuchyně vede jen pár schůdků do čertího šenku, kde vám chlupáči načepují pivo přímo do rohu.

Další částí programu je také prohlídka komůrek 7 smrtelných hříchů, kde na vás čeká lenoch, zlobivec, závistivec, smilník, lakomec, pyšná hraběnka a řezník z obžerství.

Lucifer Vás poté vtáhne do nově otevřené pražírny, kde se můžete těšit na čertovský postup pražení a jedinečnou vůni čerstvě upražené kávy. Prohlídka je zakončena v útulné kavárničce, kde budete mít možnost si tuto čertokávu vychutnat.

Při této prohlídce, budete čerty vtaženi do děje a zažijete velkou neopakovatelnou hodinovou show.

 

Rezervace prohlídky

 

 

Prohlédněte si další programy

Zpět na seznam prohlídek