Otevírací dobaDnes otevřeno

Peklo - prohlídky 11 - 16

Restaurace 11 - 19

Mapa pekla

Čertí škola

I čertiska musí mít za růžky. Kde jinde by se něčemu naučila,  než v čertí škole. A co by to bylo za čertiska, kdyby se o to nepodělila i s dušičkama hříšnejma, aby taky věděly něco o tom čertím životě.

Trapírna

To nejlepší místečko v pekle pro hříšné dušičky. Čeká tu na ně 5 důmyslných trápících vynálezů, které dokáží perfektně potrápit kteroukoliv část hříšného těla a duše.

Luciferův trůnní sál

Srdce našeho pekla. Střed všeho toho pekelnýho mumraje. Všechna čertiska se zde starají o pohodlí našeho pekelnýho knížete Lucifera a poslouchají jeho příkazy.

Brundibářina kuchyně

Tady si čertiska nejvíce vyhrála, postavila kachlová kamna a obrovskou čertovskou linku, aby se kuchařce Brundibáře dobře vařilo a mohla rohatcům bohatě podstrojovat.

Čertí šenk - čerto pivo

Nejoblíbenější místečko v pekle, ouplně všech. Málokdo z pozemskejch duší odtud odejde po svých. V šenku je totiž ta nejkrásnější čertice, nebo čert z celýho pekla a točí Čertopívo každý hříšný duši, která tudy projde.

Komůrky sedmi smrtelných hříchů

Pýcha

Především pro slečinky, paninky a tetky, aby na paměti měly, že kdykoliv frňák nahoru mít budou, čerti si na nich pařáty pomnou.

Lakomství

Zlaťáček ke zlaťáčku, od huby jinejm utrhne, jen aby měl sám víc. I na něho v pekle políčeno máme.

Závist

Dírou v plotku očko čučí, jak to druhej tetce sluší, nejí, nespí, přemýšlí z čeho to má ušitý. Potom jednou objeví se, čert v zelené kamizolce. Ze závistivé dušičky nezbude kus maličký.

Zloba

Na vzteklé a zlobivé dušičky používají čerti pouze ty nejvytříbenější nástroje.

Smilstvo

Pod jabloní válelo se, pán a paní ruku v ruce, nic na mysl nešlo jim, co pro čerta vytvořil.

Lenost

Líné tělíčko a líné pazourky neudělají nikde ani kus dobroty. Stavení chátrajíc, co nemá rub i líc, to čertům po chuti, nedá se schovati.  

Obžerství

Bůček tam a špekáček kam, co k tomu, jak teď vypadám. Z kachničky trošičku a pivečko z rendlíčku, do sytosti naplňím to čertí peklíčko.

Grizeldina věštírna

Na textu pracují usilovně všichni čerti!

Pekelné dno

Na textu pracují usilovně všichni čerti!